• Çanakkale Betül Eczanesi

    ANASAYFA ODAMIZ Yönetim Kurulu Denetleme Kurulu Komisyonlar Faaliyet Raporları DUYURULAR Genel Haberler Bizden Haberler Başkandan Etkinlikler Üyelere Duyurular SGK Haberleri Medikal Malzeme Temini Tüm Duyurular ECZACI REHBERİ Eczacılık Yemini Odaya Kayıt İçin Gerekli Belgeler Eczane Açılış Bilgileri Eczane Kapanış Bilgileri Eczane Devir Bilgileri Eczane Nakil Bilgileri Eczane Sorumlu Müdür Bilgileri Ecza Deposu Sorumlu Müdür Bilgileri

Betül Eczanesi

Betül Eczanesi

  • Çanakkale - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 2862635263 2862635263
  • ANASAYFA ODAMIZ Yönetim Kurulu Denetleme Kurulu Komisyonlar ...
(0)

9 Aralık 2021 Perşembe Çanakkale Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale ili Merkez ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Merkez Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çanakkale Merkez nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çanakkale Merkez nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Merkez ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Merkez ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çanakkale Merkez Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Merkez Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Merkez Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Merkez nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Merkez ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Merkez nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çanakkale İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Gelibolu Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Gelibolu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Gelibolu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Geyikli Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Geyikli Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Geyikli nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çan Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Çan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Lapseki Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Lapseki Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Lapseki nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.