Bayraktar Eczanesi

Bayraktar Eczanesi

  • Çanakkale - Ayvacık
  • tarihinde nöbetçi
  • 2867121042 2867121042
  • Çarşı Cad. No: 1/A Ayvacık
(0)

9 Aralık 2021 Perşembe Çanakkale Ayvacık Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale ili Ayvacık ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Ayvacık Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çanakkale Ayvacık nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çanakkale Ayvacık nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ayvacık ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ayvacık ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çanakkale Ayvacık Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ayvacık Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ayvacık Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ayvacık nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ayvacık ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ayvacık nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ayvacık ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çanakkale İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Çardak Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Çardak Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çardak nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Gelibolu Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Gelibolu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Gelibolu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Küçükkuyu Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Küçükkuyu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Küçükkuyu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ezine Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Ezine Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ezine nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.