Gülhan Eczanesi

Gülhan Eczanesi

  • Çanakkale - Geyikli
  • tarihinde nöbetçi
  • 2866385152 2866385152
  • Geyikli Beldesi Ezine/Geyikli
(0)

9 Aralık 2021 Perşembe Çanakkale Geyikli Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale ili Geyikli ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Geyikli Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çanakkale Geyikli nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çanakkale Geyikli nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Geyikli ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Geyikli ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çanakkale Geyikli Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Geyikli Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Geyikli Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Geyikli nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Geyikli ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Geyikli nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Geyikli ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çanakkale İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Ezine Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Ezine Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ezine nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çan Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Çan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Lapseki Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Lapseki Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Lapseki nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Eceabat Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Eceabat Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Eceabat nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.