Ebrucan Eczanesi

Ebrucan Eczanesi

  • Çanakkale - Lapseki
  • tarihinde nöbetçi
  • 2865121002 2865121002
  • Fahrettin Oral Pasajı No:17 Lapseki
(0)

9 Aralık 2021 Perşembe Çanakkale Lapseki Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale ili Lapseki ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Lapseki Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çanakkale Lapseki nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çanakkale Lapseki nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Lapseki ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Lapseki ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çanakkale Lapseki Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Lapseki Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Lapseki Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Lapseki nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Lapseki ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Lapseki nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Lapseki ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çanakkale İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Yenice Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Yenice Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yenice nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Eceabat Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Eceabat Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Eceabat nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çan Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Çan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Biga Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Biga Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Biga nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.