Utku Eczanesi

Utku Eczanesi

  • Çanakkale - Gökçeada
  • tarihinde nöbetçi
  • 2868874235 2868874235
  • Gökçeada İlçe Emniyet Amirliği Karşısı No: 18 Gökçeada
(0)

9 Aralık 2021 Perşembe Çanakkale Gökçeada Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale ili Gökçeada ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Gökçeada Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çanakkale Gökçeada nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çanakkale Gökçeada nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Gökçeada ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Gökçeada ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çanakkale Gökçeada Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gökçeada Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gökçeada Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Gökçeada nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Gökçeada ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gökçeada nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gökçeada ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çanakkale İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Geyikli Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Geyikli Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Geyikli nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çardak Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Çardak Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çardak nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yenice Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Yenice Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yenice nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.