Gelibolu Eczanesi

Gelibolu Eczanesi

  • Çanakkale - Gelibolu
  • tarihinde nöbetçi
  • 2865662818 2865662818
  • Belediye İşhanı No:21 Gelibolu
(0)

9 Aralık 2021 Perşembe Çanakkale Gelibolu Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale ili Gelibolu ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Gelibolu Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çanakkale Gelibolu nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çanakkale Gelibolu nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Gelibolu ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Gelibolu ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çanakkale Gelibolu Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gelibolu Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gelibolu Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Gelibolu nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Gelibolu ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gelibolu nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gelibolu ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çanakkale İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Ezine Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Ezine Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ezine nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Küçükkuyu Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Küçükkuyu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Küçükkuyu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ayvacık Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Ayvacık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ayvacık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.