Eylül Eczanesi

Eylül Eczanesi

  • Çanakkale - Eceabat
  • tarihinde nöbetçi
  • 2868142860 2868142860
  • İsmetpaşa Mah.Atatürk Cad. No:4/4 Eceabat
(0)

9 Aralık 2021 Perşembe Çanakkale Eceabat Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale ili Eceabat ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Eceabat Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çanakkale Eceabat nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çanakkale Eceabat nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Eceabat ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Eceabat ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çanakkale Eceabat Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Eceabat Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Eceabat Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Eceabat nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Eceabat ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Eceabat nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Eceabat ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çanakkale İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Lapseki Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Lapseki Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Lapseki nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ayvacık Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Ayvacık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ayvacık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Geyikli Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Geyikli Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Geyikli nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Küçükkuyu Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Küçükkuyu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Küçükkuyu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.