Boğaz Eczanesi logo
Boğaz Eczanesi logo

Boğaz Eczanesi

  • Çanakkale - Merkez
  • Telefon Ekli Değil
  • ANASAYFA ODAMIZ Yönetim Kurulu Denetleme Kurulu Komisyonlar Faaliyet Raporları DUYURULAR Genel Haberler Bizden Haberler Başkandan Etkinlikler Üyelere Duyurular SGK Haberleri Medikal Malzeme Temini Tüm Duyurular ECZACI REHBERİ Eczacılık Yemini Odaya Kayıt İçin Gerekli Belgeler Eczane Açılış Bilgileri Eczane Kapanış Bilgileri Eczane Devir Bilgileri Eczane Nakil Bilgileri Eczane Sorumlu Müdür Bilgileri Ecza Deposu Sorumlu Müdür Bilgileri
  • 13
(0)
Boğaz Eczanesi Çanakkale ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Boğaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Boğaz Eczanesi Çanakkale ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Boğaz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Boğaz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Boğaz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Boğaz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Boğaz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Çanakkale Merkez Nöbetçi Boğaz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Boğaz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Boğaz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Boğaz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Boğaz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Boğaz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Boğaz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Boğaz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Boğaz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çanakkale İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Betül Eczanesi

Betül Eczanesi Çanakkale ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Betül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gülhan Eczanesi

Gülhan Eczanesi Çanakkale ili Geyikli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sevda Çıldan Eczanesi

Sevda Çıldan Eczanesi Çanakkale ili Çan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sevda Çıldan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bayramiç Eczanesi

Bayramiç Eczanesi Çanakkale ili Bayramiç ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bayramiç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.