Gelibolu Eczanesi logo
Gelibolu Eczanesi logo

Gelibolu Eczanesi

(0)
Gelibolu Eczanesi Çanakkale ili Gelibolu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gelibolu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gelibolu Eczanesi Çanakkale ili Gelibolu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gelibolu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gelibolu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gelibolu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gelibolu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gelibolu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

9 Aralık 2021 Perşembe Çanakkale Gelibolu Nöbetçi Gelibolu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gelibolu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gelibolu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gelibolu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gelibolu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gelibolu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gelibolu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gelibolu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gelibolu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çanakkale İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sevda Çıldan Eczanesi

Sevda Çıldan Eczanesi Çanakkale ili Çan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sevda Çıldan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Betül Eczanesi

Betül Eczanesi Çanakkale ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Betül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gümüşçay Eczanesi

Gümüşçay Eczanesi Çanakkale ili Biga ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gümüşçay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bizim Eczanesi

Bizim Eczanesi Çanakkale ili Yenice ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bizim Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.