Köksal Eczanesi logo
Köksal Eczanesi logo

Köksal Eczanesi

(0)
Köksal Eczanesi Çanakkale ili Çardak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Köksal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Köksal Eczanesi Çanakkale ili Çardak İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Köksal Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Köksal Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Köksal Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Köksal Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Köksal Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

8 Aralık 2021 Çarşamba Çanakkale Çardak Nöbetçi Köksal Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Köksal Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Köksal Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Köksal Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Köksal Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Köksal Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Köksal Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Köksal Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Köksal Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çanakkale İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Betül Eczanesi

Betül Eczanesi Çanakkale ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Betül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bayramiç Eczanesi

Bayramiç Eczanesi Çanakkale ili Bayramiç ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bayramiç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gümüşçay Eczanesi

Gümüşçay Eczanesi Çanakkale ili Biga ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gümüşçay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bayraktar Eczanesi

Bayraktar Eczanesi Çanakkale ili Ayvacık ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bayraktar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.