Ayvacık Merkez Eczanesi logo
Ayvacık Merkez Eczanesi logo

Ayvacık Merkez Eczanesi

(0)
Ayvacık Merkez Eczanesi Çanakkale ili Ayvacık ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ayvacık Merkez Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ayvacık Merkez Eczanesi Çanakkale ili Ayvacık İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ayvacık Merkez Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ayvacık Merkez Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ayvacık Merkez Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayvacık Merkez Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ayvacık Merkez Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

9 Aralık 2021 Perşembe Çanakkale Ayvacık Nöbetçi Ayvacık Merkez Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ayvacık Merkez Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ayvacık Merkez Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ayvacık Merkez Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ayvacık Merkez Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ayvacık Merkez Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ayvacık Merkez Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ayvacık Merkez Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ayvacık Merkez Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çanakkale İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gümüşçay Eczanesi

Gümüşçay Eczanesi Çanakkale ili Biga ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gümüşçay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bayraktar Eczanesi

Bayraktar Eczanesi Çanakkale ili Ayvacık ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bayraktar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Betül Eczanesi

Betül Eczanesi Çanakkale ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Betül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nil Eczanesi

Nil Eczanesi Çanakkale ili Küçükkuyu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.