Çanakkale Ayvacık Ayvacık Merkez Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Ayvacık Merkez Eczanesi logo
Ayvacık Merkez Eczanesi logo

Ayvacık Merkez Eczanesi

0
(0)

Çanakkale Ayvacık Ayvacık Merkez Eczanesi. Nöbetçi Ayvacık Merkez Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ayvacık Merkez Eczanesi Çanakkale ili Ayvacık İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ayvacık Merkez Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ayvacık Merkez Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ayvacık Merkez Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayvacık Merkez Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ayvacık Merkez Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

9 Ağustos 2022 Salı Çanakkale Ayvacık Nöbetçi Ayvacık Merkez Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ayvacık Merkez Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ayvacık Merkez Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ayvacık Merkez Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ayvacık Merkez Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ayvacık Merkez Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ayvacık Merkez Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ayvacık Merkez Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ayvacık Merkez Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çanakkale İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ebrucan Eczanesi

Çanakkale Lapseki Ebrucan Eczanesi. Nöbetçi Ebrucan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Eczanesi

Çanakkale Çan Karşıyaka Eczanesi. Nöbetçi Karşıyaka Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Geyikli Eczanesi

Çanakkale Ezine Geyikli Geyikli Eczanesi. Nöbetçi Geyikli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Neyir Eczanesi

Çanakkale Gelibolu Neyir Eczanesi. Nöbetçi Neyir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.