Derman Eczanesi

Derman Eczanesi

  • Çanakkale - Ezine
  • tarihinde nöbetçi
  • 2866182473 2866182473
  • Akbank Karşısı Ezine
(0)

9 Aralık 2021 Perşembe Çanakkale Ezine Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale ili Ezine ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Ezine Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çanakkale Ezine nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çanakkale Ezine nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ezine ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ezine ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çanakkale Ezine Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ezine Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ezine Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ezine nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ezine ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ezine nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ezine ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çanakkale İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Çardak Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Çardak Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çardak nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Geyikli Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Geyikli Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Geyikli nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Biga Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Biga Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Biga nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Gökçeada Nöbetçi Eczaneleri

Çanakkale Gökçeada Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Gökçeada nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.