Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu Taşkent Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 21 sa önce
Taşkent Eczanesi logo
Taşkent Eczanesi logo

Taşkent Eczanesi

0
(0)

Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu Taşkent Eczanesi. Nöbetçi Taşkent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Taşkent Eczanesi Çanakkale ili Ayvacık Küçükkuyu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Taşkent Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Taşkent Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Taşkent Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Taşkent Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Taşkent Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

8 Ağustos 2022 Pazartesi Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu Nöbetçi Taşkent Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Taşkent Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Taşkent Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Taşkent Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Taşkent Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Taşkent Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Taşkent Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Taşkent Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Taşkent Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çanakkale İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çanakkale ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Meltem Türker Eczanesi

Çanakkale Merkez Meltem Türker Eczanesi. Nöbetçi Meltem Türker Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Mert Eczanesi

Çanakkale Eceabat Mert Eczanesi. Nöbetçi Mert Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Geyikli Eczanesi

Çanakkale Ezine Geyikli Geyikli Eczanesi. Nöbetçi Geyikli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çardak Eczanesi

Çanakkale Lapseki Çardak Çardak Eczanesi. Nöbetçi Çardak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.